Zimowy klimat ze świecami zapachowymi

Każda pora roku charakteryzuje się swoimi szczególnymi cechami, które mogą odnosić się do formy spędzania wolnego czasu. Relax przy kominku to zdecydowanie element, który nawiązuje do zimowej aury. Kiedy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów, warto zadbać o niesamowity nastrój w naszym domu bądź mieszkaniu. Jeśli zaś spędzamy aktywny czas na stoku narciarskim lub lodowisku, po powrocie należy nam się chwila odpoczynku. Przedmiotem, który wpływa na zimowy nastrój w pomieszczeniach jest z pewnością świeca zapachowa. Dzięki świecom możemy zbudować ciekawy klimat w domowym zaciszu, hotelu, restauracji lub pensjonacie. Wybrany przez nas zapach może pomóc nam przenieść się myślami przykładowo do wiosennego ogrodu lub delektować się zapachem wanilii.

Zapachy świec

Możemy wybierać wiele zróżnicowanych zapachów. Przykładem mogą być świece zapachowe w odniesieniu do truskawki, róży, pomarańczy bądź zapachu kwiatów. Każda świeca to także różnorodne kształty, nadruki lub kolory wykonania. Niektóre modele świec wykonane są w trójkolorowych wzorach, inne zaś w kształcie wieczka. Świece zapachowe to nie tylko element wpływający na budowanie zapachu, lecz także wykorzystywany jako forma ozdobna każdego pomieszczenia. W zależności od potrzeb możemy wybrać świece utożsamiające się z nowoczesnym jak i nieco bardziej klasycznym klimatem wystroju wnętrz. Przykładem niecodziennego rozwiązania może być świeca zapachowa z drewnianym knotem, która pozwoli nam przenieść się blisko klimatu natury.

Świece w restauracjach

Świece zapachowe to wartościowy element w każdej górskiej, jak i miejskiej restauracji. Ciepła herbata, nastrojowa muzyka w połączeniu z zapachem wydobywającym się ze świecy to pewność zbudowania atrakcyjnego, odprężającego klimatu. Świece stanowią wartościowy element zarówno w lokalach, gdzie drewno stanowi główny wystrój jak i w klimatach odzwierciedlających nowoczesny styl. Świece to także element idealnie dopasowujący się zarówno w restauracjach, gdzie głównymi daniami jest kuchnia regionalna jak i ta oparta na różnych zakątkach świata. Każda świeca może stanowić udane połączenie z innymi elementami wystroju wnętrza, przykładowo łącząc podobne graficzne wzory.

Leave a Reply